https://www.facebook.com/autocamposek2021/

Zjistit dostupnost

 

VÍTEJTE V AUTOCAMPU OSEK


NEJLEPŠÍ KEMP V ÚSTECKÉM KRAJI
V LETECH 2017 - 2021

kemp roku 2019kemp roku 2020

kemp roku 2020 Kemp roku 2022

kemp roku 2022

Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice a houbaření. Dovolená u nás je ideální pro rodiny s dětmi, pro páry, ale i pro jednotlivce a aktivní či rekreační sportovce. Vždy spokojení u nás jsou i motorkáři a školní skupiny.

 

3* Areál nabízí ubytování v chatách různých velikostí a typů. K dispozici jsou dva druhy čtyř a pětilůžkových chat a novinkou jsou bungalovy, které jako jediné disponují vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Můžete k nám také přijet s karavanem či stanem. V těsné blízkosti kempu se nachází nově zrekonstruované koupaliště. Přímo v areálu je k dispozici hřiště na volejbal, hřiště s antukou, dva stoly na ping pong, herní prvky pro nejmenší a veřejné ohniště. Připojení k Wifi je zdarma. Rekonstrukcí prošlo také společné sociální zařízení (WC, sprchy) a chemická výlevka pro karavany. Výbornou kuchyni nabízí restaurace Horal, která je u hlavního vjezdu do areálu.

PŘÍRODNÍ KOUPALIŠTĚ OSEK SE OTEVÍRÁ OD 18.7.2024 DO ODVOLÁNÍ DLE AKTUÁLNÍ KVALITY VODY.

KVALITA VODY: Voda vhodná ke koupání s mírně zhoršenými vlastnostmi Voda vhodná ke koupání s mírně zhoršenými vlastnostmi:
nezávadná voda s nízkou pravděpodobností vzniku zdravotních problémů při vodní rekreaci především se zhoršenými smyslově postižitelnými vlastnostmi, v případě možnosti je vhodné se osprchovat.

 

Provozní doba autokempu je od dubna do října, do budoucna s možností mimosezónního ubytování v bungalovech. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou, neboť Osek a jeho okolí Vám nabízí plno nezapomenutelných zážitků a výletů.

 

Pracovníci Autocampu Osek se těší na Vaši návštěvu.

Certifikát
Autocamp Osek v Oseku hodnocení