https://www.facebook.com/autocamposek2021/

Ubytování v srdci Krušných hor

Autocamp Osek nabízí ubytování v chatkách pro 4–5 osob a nově (od léta 2019) také v bungalovech s vlastím sociálním zařízením a kuchyňkou. K dispozici je dostatek stání s elektrickou přípojkou pro karavany a prostor pro stany (místa pro karavany a stany nerezervujeme, můžete k nám přijet bez předchozí rezervace).

V areálu najdete centrální ohniště s možností grilování, hřiště na volejbal, antuku, stoly na pinčes i herní prvky pro děti.

V těsné blízkosti je nově zrekonstruované koupaliště ( v současné době je koupaliště z technických důvodů uzavřeno do odvolání ) a Restaurace Horal.

NOVINKA s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou pro 4-6 osob.

Popis: dvoupokojový bungalov s terasou a vlastním parkovacím místem. V hlavní obytné místnosti je kuchyňská linka (vybavena základním nádobím) s litinovou varnou deskou, lednice, rychlovarná konvice, stůl, židle a možnost spaní v patrové posteli pro 2osoby. Součástí je i vlastní TV se základními programy. Interiér ložnice tvoří manželská postel, 2 jednolůžka (včetně lůžkovin) a regály na oblečení. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Ložní prádlo je k dispozici při příjezdu na recepci za poplatek (při pobytu 3 a více nocí zdarma). Při krátkodobých pobytech doporučujeme mít vlastní ložní prádlo.

UPOZORNĚNÍ – při příjezdu bude požadována vratná kauce na vybavení ve výši 1000,-Kč/pobyt.

V těchto bungalovech upřednostníme týdenní pobyty NE-SO (6 nocí), ostatní rezervace (kratší) na vyžádání.

  • Výhled : na resort, na nádvoří
  • Typ ubytování : Bungalov
  • Typy postelí
  • Počet ložnic : 1
  • Počet místností : 2

Chata Family+

Chata Family+ - Větší typ chatky pro 4-5 osob (přistýlka na válendě). Tyto chaty (č. 16,21,22,23), umístěné v příjemném stínu u lesa, jsou v hlavní sezóně (červenec, srpen) vyhrazeny výhradně pro týdenní pobyty v turnusech So -So. Na tyto pobyty se vztahují cenově zvýhodněné balíčky (viz ceník). Interiér tvoří 2 palandy s lůžkovinami a válenda. Stůl, židličky, regál na šatstvo, lednice s mrazícím boxem, zásuvka 230 V, osvětlení. Chatka má verandu s osvětlením, lavicí a stolem. Ložní prádlo k dlouhodobým pobytům poskytujeme zdarma, ke krátkodobým pobytům viz ceník (popř. možnost vlastního).


Do chatek je možno si pronajmout: elektrické topení, přímotop, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, dvouplotýnkový vařič, ventilátor 

  • Typ ubytování : Chata

Chata Family

Chata Family – Větší typ chatky pro 4 osoby (v případě potřeby je možné půjčit přistýlku). Tyto chaty (č. 17,18,19,20) jsou ve slunné, centrální části chatové oblasti. Interiér tvoří 2 palandy s lůžkovinami, stůl, židličky, regál na šatstvo, lednice s mrazícím boxem, zásuvka 230 V, osvětlení. Chatka má verandu s osvětlením, lavicí a stolem. Ložní prádlo je k dispozici při příjezdu na recepci za poplatek (při pobytu 3 a více nocí zdarma).Při krátkodobých pobytech doporučujeme mít vlastní ložní prádlo. 


Do chatek je možno si pronajmout: elektrické topení, přímotop, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu, dvouplotýnkový vařič, ventilátor 

  • Typ ubytování : Chata

Camp

Kempovací místa pro stany, karavany, nebo obytné vozy jsou zpravidla o velikosti 20-25 m2. Všechna místa jsou travnatá a rovná, nebo mírně šikmá. Většina míst je slunných, nebo v polostínu.  Možnost využití elektropřípojky za poplatek. Místa pro stany nerezervujeme, pro karavany a obytné vozy po telefonické domluvě pár dní před příjezdem.

  • Bezdrátový internet
  • Domácí mazlíčci : za cenu: 60/noc kč
  • Typ ubytování : Stan
Certifikát
Autocamp Osek v Oseku hodnocení